Montáže dveří

Interiérové dveře se montují klasickým způsobem. Zárubně jsou pevné a odolné, dobře drží závěsy i protiplechy. Základem montáže je přesné usazení, kontrola vodováhou, následuje vyklínkování a zapěnění PU pěnou, aby se zárubně interiérových dveří neprohnuly, musí se rozepřít. Po ztvrdnutí pěny se namontují obložky a může se zavěsit dveřní křídlo. Naší snahou je samozřejmě uspokojit zákazníky v co nejkratších termínech, což jistě ocení každý z vás. Jsme tým zkušených profesionálů a ve svém oboru se chceme jednoznačně vynikat a snažíme se být o krok napřed před svou konkurencí.

Vchodové dveře - plastové profily

Vchodové dveře se vyrábějí z plastových nebo hliníkových profilů. Podle způsobu použití dveří Vám doporučíme, který typ zvolit. 

Základem plastových vchodových dveří je kvalitní materiál, masivní vyztužení profilů a rohových svarů a uzavírací mechanizmy zajišťující bezpečnost, dlouhou životnost a snadnou údržbu. 

Skleněná výplň je důležitým základem produktu, a proto klademe důraz i na výběr kvalitních skel. Použitá skla úspěšně odolávají extrémním vlivům vnějšího prostředí - nabízíme protisluneční, zvukovou, bezpečnostní a s tepelnou ochranu

Pro vchodové plastové dveře stojí na prvním místě bezpečnost. Veškeré dveřní profily jsou třídy A, která se vyznačuje nejvyšší tloušťkou stěn, a tedy i stabilitou rámu a křídla. Vchodové dveře jsou standardně osazeny zámkovými tyčemi KFV s 3bodovým zamykáním.

Plastový profil použitý pro dveře je možné spojovat s plastovými okny a vytvořit tak ucelenou soustavu stavebních výplní.

Vchodové dveře - hliníkové profily

Hliníkové profily jsou vhodné pro použití vstupů do obchodů, administrativních budov, škol, panelových a obchodních domů. Dlouhou životnost zaručuje použitý vysoce pevný hliníkový profil s přerušeným tepelným mostem MB60. 
Hliníkové profily jsou schopny uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka, či vyřešit nejrůznější architektonické záměry staveb.