Montáže oken

Průběh montáže sestává z demontáže stávajících oken a montáže oken nových, montáže parapetů, likvidace demontovaných oken, zednického začištění a předání díla zákazníkovi. Všichni naši pracovníci jsou připraveni maximálně vyhovět Vaším požadavkům při realizaci každé zakázky. Provádíme také kompletní výměnu oken bytu v panelovém domě včetně zednického zapravení a montáže žaluzií a parapetů. Na montáž oken poskytujeme 5ti letou záruku. Po celou dobu záruky jsme připraveni zdarma provézt servisní zásah na Vašich oknech. 

6ti komorový systém - profil REAHU a GEALAN

 

Plastová okna Rehau jsou vyráběna z německého pvc profilu REHAU, který zajišťujevýznamné snížení tepelných ztrát, řeší problémy s hlukovým zatížením budov(splňuje normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 717-1), zvyšuje odolnost proti cizímu vniknutí (použitím celoobvodového kování ROTO NT) a udržuje funkční vlastnosti plastových oken. Zachování pěkného vzhledu oken je spojeno s jejichsnadnou údržbou díky hladké a uzavřené ploše pvc profilů.

 

Plastová okna Rehau se pro svoje vynikající vlastnosti používají i v nízkoenergetických stavbách a pasivních domech.


5ti komorový systém - profil REHAU a GEALAN

 

S okny ze systému REHAU Euro Design 70 – 5ti komora vsadíte na špičkovou kvalitu! Okenní profilový systém REHAU Euro Design 70 5ti komora splňuje vysoké nároky. Systém s pěti komorami a konstrukční šířkou 70 mm garantuje vynikající tepelnou izolaci. S hodnotou Uf až 1,2 W/m2K včetně armování jsou okna ze systému REHAU Euro Design 70 – 5ti komora použitelná i pro nízkoenergetické domy.